Doporučení

 

Vážení přátelé,

dovolte, abych se s vámi rozdělil o zkušenost z posledních dnů a týdnů, kterou jsem absolutně fascinovaný.  Vše začalo registrací do discount centra, která proběhla velmi jednoduše, ale především zcela zdarma Když jsem si spočítal kolik platím za elektriku a plyn a kolik bych mohl platit pomocí discount centra, tak jsem obratem ušetřil 13000,- Kč. Následně se mi porouchalo auto a dostal jsem luxusní náhradní vozidlo od Škoda - Porsche Brno, které mě absolutně nadchlo. Šel jsem tedy na stránky discount centra, abych se podíval, kolik takové auto stojí? Okamžitě mi poskytli slevu 12% plus 10% na následný servis. Tedy okamžitě jsem prodal staré a koupil nové. Po pár dnech jsem jel na myčku a zase mi dali slevu na discount centrum téměř polovinu toho co jsem platil dříve. To vše za cca jeden měsíc. Nakonec mi na výpisu došla nová provize – Podílový bonus za moje nákupy v discount centru, ale především i za nákupy celé mé obchodní sítě. Uznejte, že to nemá chybu. A to jsem využil jen pár z mnoha slev DC. Přátelé, za jeden měsíc jsem dostal na slevách DC tolik, co si člověk nevydělá za několik měsíců – geniální a jak jsem psal, jsem zcela fascinovaný.

 Marek Moroń

_______________________________________________________________________________________________________________

Máme jen ty nejlepší zkušenosti s využíváním nabídky DC centra, proto mě to nedá,abych se s vámi o ně nepodělila.Máme vyzkoušené snad úplně všechno. Šetříme na energiích, tak velkou úsporu žádná jiná společnost ani nenabízí. Prášek na praní s nadšením nabízím kudy chodím, hlavně pro ten pocit, žechráníme přírodu, dobře se s ním pere, s lžící jedlé sody krásně vybělí prádlo. A stejně bych mohla ve výčtu dalších dobrých zkušeností pokračovat. No a to, že nabídku využívají i parťáci v síti je poznat na provizích.:) Je to ta nejjednodušší cesta nejen k úsporám, ale hlavně ke stále narůstajícím provízím. Co víc si můžeme přát?  

Dagmar Drkalová

_______________________________________________________________________________________________________________

Věřím na zákon akce-reakce. Pokud to vztáhnu ke svému autu, neváhám tankovat do něj ta nejkvalitnější paliva a pravidelně s ním podstupuji servisní prohlídky. Mám možnost to nedělat a ušetřit, ale vím, jak by to dopadlo. Nakonec bych stejně musel vynaložit ještě mnohem více peněz s nejistým výsledkem a ještě bych měl problémy s dočasnou nepojízdností vozidla.

Obdobně to vidím u lidského organismu. Podcenění dobré péče o tělo z důvodu lenosti či “úspory financí” může vést podobně jako u příkladu s autem ve výsledku k vynaložení ještě vyšších financí při pokusu o nápravu. K tomu se ale může navíc na rozdíl od auta přidat bolest a utrpení. Co je ale mnohem důležitější, může zde dojít k nevratným změnám.Protože si toto uvědomuji, raději investuji peníze do kvalitní stravy a špičkových doplňků stravy od Akuny. Vím, že má na dobrém stavu podíl i genetika a další věci, ale výživa má vysoký podíl na to, abych rád své finance do této prevence investoval.Od doby, kdy máme v nabídce Akuny BIO kosmetiku, automaticky jsem si ji zařadil, protože nemám zájem, aby se mi ropné látky a jiné škodliviny ve většině kosmetiky z běžné obchodní sítě, dostávaly do těla. Mám radost, že na tuto kategorii špičkové BIO kosmetiky máme také příjemně nízkou cenu.

Nyní, když se objevil v nabídce DC BIO prací prášek, tak prací prostředky z obchodů, které se dříve kupovaly, byly nahrazeny tímto BIO pracím práškem. Jelikož vyznávám výše uvedenou filozofii, není jiné cesty. Tělo si takovouto péči zaslouží. Příjemná je také výhodná cena.

Není tedy nad čím přemýšlet, všem doporučuji udělat to samé. 

Dušan Galík

_______________________________________________________________________________________________________________ 

Jsem velmi mile překvapena pracím práškem Washbio. Dnes musím přiznat,že ho s radostí používá nejbližší rodina.

Určitě doporučuji dál pro všechny co pochopili rozdíly v praní s Washbio a ostatními běžně dostupnými prášky.Z dlouhodobého hlediska má pozitivní vliv na naše zdraví,přírodu a díky výhodám DC i peněženku.Přesvědčte se sami.

Přeji pohodové dny

Věra Myšková


zpět nahoru