Návrhy zdravého bydlení

­
10%
­
Návrhy zdravého bydlení

Nabídka od společnosti

Dostupné varianty této nabídky


Návrhy zdravého bydlení

Slevu získáte:
Odesláním formuláře
Výše bonusů:
OB 10 % 
Návrhy zdravého bydlení, měření elektro smogu

Zdraví a prosperita pro domov i firmu


Harmonické návrhy domů, rekonstrukcí i interiérů přináší zdraví, vitalitu, spokojené rodinné i firemní vztahy, prosperitu a další vlastnosti plnohodnotného života.

Uplatňuji celostní řešení s nejvhodnějším pořadím jednotlivých metod Stavební medicíny, ojedinělé znalosti vlivu tvaru budov, přírodní a posvátné geometrie na život uvnitř, využívám místní Feng Shui a jeho propojení s lidským tělem, čínskou medicínou.

V návrzích zohledňuji stavební biologii s důrazem na vliv použitých materiálů, technologií a zmírnění vlivu elektrosmogu.

Řešení zdravého bydlení je podpořeno místním unikátním výzkumem a ověřeno 16 letou praxí.

Služby

Celostní řešení zdravého a spokojeného bydlení, zdravé a prosperující firmy, návrhy s využitím Feng Shui a Stavební medicíny

Studie zdravých a harmonických rodinných domů a bytů, rekonstrukcí, návrhy interiérů, okolí domů (přístupové cesty, rozložení zahrady apod.).

Pro firmy navrhuji podmínky pro podporu a udržení dobrého zdraví zaměstnanců, prosperitu podnikání a spokojenost klientů. Feng Shui a další metody Stavební medicíny jsou vysoce ceněny v zahraničí a přináší firmám strategickou výhodu na trhu. Zmírnění tzv. syndromu nemocných budov.

Harmonizace vlivu Elektrosmogu, odborné měření a poradenství

Odborná kontrola, komplexní nezávislé a profesionální měření, konkrétní písemný návrh co a jak zlepšit z pohledu biologických doporučení. Dlouholetá praxe.

Zdravý vzduch

Nejčistší esenciální oleje s terapeutickou kvalitou pro osobní zdraví i čištění prostoru. Vibrace esencí povznáší tělo i ducha. Na základě měření záporných iontů speciálními přístroji doporučuji i kvalitní ionizéry.

Harmonizace a tóny života

Unikátní hudební tóny solfeggio frekvencí pocházejí z velmi staré hudební stupnice používané naposledy ve středověku. Zvláště srdeční tón (tón lásky) 528Hz má vliv na transformaci a opravu DNA, což bylo prokázáno genetiky. Gong srdečního tónu najdete v naší nabídce. Pořádáme také koncerty a terapie. Tyto tóny výborně čistí také prostor.

Dobrá voda a energetický design

Karafy na vodu a průtokové revitalizátory dělají z běžné vody vodu živou.

Další speciální energetické doplňky pro zdravý a harmonický prostor

Výběr dle vašich potřeb přímo u nás.

Přihlaste se (zaregistrujte se) na www.supervyhody.cz.

Klikněte na tlačítko "Mám zájem" a vyplňte jednoduchý formulář.

Následňe se Vám ozvou pracovníci společnosti aby s Vámi dohodli bližší detaily.


zpět nahoru