Obytné vozy

­
5 %
­
Obytné vozy

Nabídka od společnosti

Dostupné varianty této nabídky


Obytné vozy

Slevu získáte:
Odesláním formuláře
Výše bonusů:
OB 5 % 

Sleva až

5 %
Pronájem obytných vozů


Obytné vozy

FLEXIBILITA – VOLNOST - JEDINEČNÝ ŽIVOTNÍ STYL – TOUHA PO OBJEVOVÁNÍ – AUTENTICKÝ A NAPLŇUJÍCÍ ZÁŽITEK Z CESTOVÁNÍ ⃰

Zaujala Vás některá výše uvedená slova? Tak vítejte ve světě nových a nezapomenutelných zážitků při cestování obytnými vozy….

Ve svém životě jsem hodně procestoval… Navštívil jsem téměř všechny státy Evropy, viděl jsem mnohé z Ameriky i Asie. Zažil jsem spoustu nevšedních chvil… Ale pak jsem si jednoho dne řekl, že je to vlastně pořád to samé a nezáleží na tom, jestli jste zde v republice, či na druhém konci světa. Vždy to má společného jmenovatele: limity, ať již časové (odlety letadel, odjezdy vlaků/autobusů, check-in v ubytovacích zařízeních), pohybu (musíte dodržovat předem stanovený harmonogram, mnohdy po sáhodlouhých domluvách se skupinou ostatních turistů, personálem resortu), či lidského prostoru (fronty, davy lidí a jejich vysoká koncentrace v prostoru).

Jednoho dne se ve mně něco vzbouřilo a řeklo: „DOST!!!“. Chci něco, co mi pomůže zbavit se většiny těchto limitů, něco, co mě přenese za hranice mých dosavadních zážitků, něco, kdy budu ten, kdo spolu s rodinou určí směr, čas a náplň našich cest, která se může kdykoliv v průběhu naší trasy změnit… Ať již proto, že žena zatouží po romantickém výhledu/atmosféře na nevšedním místě, či děti budou mít potřebu vyventilovat svoji energii v divoké přírodě, či jednoduše proto, že počasí si usmyslelo být v přesném opaku toho, co jsme měli v plánu… A to něco jsem našel jako zhmotněnou vizi v podobě obytného vozu, aneb také „bydlíku“, jak jsme ho začali se syny familiárně nazývat J.

V průběhu mé první zkušenosti s obytným vozem jsem si uvědomil, jak skvělý pocit je být takto flexibilní…. A nejen to…. Jak skvělý je to pocit volnosti. Během naší cesty jsme měli možnost prožít množství autentických zážitků, které zůstanou navždy zachovány nejen ve fotoknize z cest, ale ve vzpomínkách celé naší rodinné posádky.

A protože jsem člověk, který rád nabízí poradenské služby svým klientům v oblasti financí v nejvyšší kvalitě, tak je mi též potěšením Vám zde nabídnout úžasnou (a pro mnohé úplně novou) zkušenost a zážitek z cestování bez hranic fantazie a Vašich snů.

Kvalitu obytných vozů a služeb Vám garantuji…. Ve Vašich rukách je již jen kvalita plánu Vaší cesty a věřím, že první nápady přicházejí již v tento okamžik J.

Váš Jan Skolil

Přihlaste se (zaregistrujte se) na www.supervyhody.cz.

Klikněte na tlačítko "Mám zájem" a vyplňte jednoduchý formulář.

Následňe se Vám ozvou pracovníci společnosti aby s Vámi dohodli bližší detaily.


zpět nahoru