Úspora vody

­
50%
­
Úspora vody

Nabídka od společnosti

Dostupné varianty této nabídky


Úspora vody

Slevu získáte:
úhradou přes e-shop
vyzvednutím kuponu
Výše bonusů:
OB 50 % 

Sleva až

50 %
Úspora a úprava vody

Voda

Voda je život, ve vodě počal a bez vody zanikne!

Jsou místa na Zemi, kde se již tak děje a rychle se šíří. Chceme-li tomu zamezit, začněme každý u sebe ještě dnes. I kapka vody se počítá. Pojďme společně využít znalosti a dostupné technologie, které nám umožní efektivní a šetrné hospodaření s vodou. Buďme příkladem našim dětem. I ony budou mít jednou své děti.

Jsme na jedné lodi. Buďte při tom s námi…

Odpovědnost

Životní zdroje jsou omezené. Rychle jich ubývá a lidí na Zemi přibývá. Co s tím? Budoucnost světa je v úsporách, efektivních a dostupných úsporách. I zdánlivé maličkosti dokáží velké věci. Využíváme nejnovější technologie dostupné pro každého.

Úspory jako zábava? Fikce? S námi realita…


Firma Unisavers je ryze česká společnost se sídlem a provozovnou v Brně, Masná 106, kde nás můžete navštívit a naše produkty vyzkoušet. Dodáváme pouze prověřené produkty. Za mizivou investici je přínos okamžitý a trvalý pro každou domácnost, neziskovou organizaci nebo komerční subjekt.

Naše produkty Vás mile překvapí.

Přihlaste se (zaregistrujte se) na www.supervyhody.cz.
Kliknutím na tlačítko kupon zvolte požadovaný způsob zaslání slevového kódu.
Nyní proveďte volbu "Přejít na e-shop".
Vyberte zboží z nabídky e-shopu a vložte číslo Vašeho kuponu do pole "Poznámka" v košíku objednávky. Po dobu celého Vašeho nákupu bude v e-shopu zobrazena plná cena, sleva bude vyčíslen až na daňovém dokladu.

Dokončete objednávku.

 


zpět nahoru